Hakkımızda | Site Güvenliği | Alışveriş Kılavuzu | Bayilik Başvurusu | Teknik Servis | Banka Bilgileri | Havale Bildirim Formu | Arıza Formu 
menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Ön sipariş Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Ürün arama
Alt Menü 1

Ürün grupları
im_menuCCTV Güvenlik Ürünleri
im_menuEndüstriyel Video Ürünleri
im_menuEv Sinema Sistemleri
im_menuFotoğraf Makinaları
im_menuGps Ürünleri
im_menuHafıza Kartları
im_menuHarddisk Modelleri
im_menuIntercom & Ses Sistemleri
im_menuIP Network Kameralar
im_menuMP3-Multimedya Oynatıcılar
im_menuMPEG - Video Kartları
im_menuOyun Konsolları
im_menuPlazma - LCD Ekranlar
im_menuProjeksiyon Cihazları
im_menuSanal Stüdyo Ekipmanları
im_menuVCD-DVD Kayıt Cihazları
im_menuVideo Altyazı Ekipmanları
im_menuVideo GenlockTV Converter
im_menuVideo Grafik Yazılımları
im_menuVideo Kameralar
im_menuVideo Kamera Bataryaları
im_menuVideo Kamera Ürünleri
im_menuVideo Kayıt Cihazları
im_menuVideo Mikser - Switcher
im_menuVideo Mobil Stüdyolar
im_menuVideo Montaj Ekipmanları
im_menuVideo Stüdyo Ekipmanları
im_menuYayın Otomasyon Sistemleri
Alt Menü 2

En çok satanlar
im_menu4SNAZZI EZ VIDEO CD CREATOR
SNAZZI EZ VIDEO CD CREATOR
SNAZZI EZ VIDEO CD CREATOR
$
89,00
+ KDV
KDV dahil : 414,78 TL
im_menu4TV@USB+FM
TV@USB+FM
TV@USB+FM
$
55,00
+ KDV
KDV dahil : 256,32 TL
im_menu4TV@SAT-CI
TV@SAT-CI
TV@SAT-CI
$
56,80
+ KDV
KDV dahil : 264,71 TL
im_menu4VIDEOHOME GUARD 4
VIDEOHOME GUARD 4
VIDEOHOME GUARD 4
$
21,00
+ KDV
KDV dahil : 97,87 TL
Tüm liste
Alt Menü 4

Alışveriş Kılavuzu

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

 

Türkiye Genelinde

Videohome, sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu nedenle, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda videohome mağazasından yaptığınız alışverişler, onayının doğru olarak alınması halinde onay e-mail'ini takip eden 1-4 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz Kargo ile adresinize ulaştırılır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Ödemeleriniz Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza girdiği andır.

 

 

Türkiye Dışı ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

K.K.T.C ve yurt dışı satışlarımızda ürün bedeline KDV eklenmemektedir. Kesilen fatura üzerinde satış bedeli KDV’siz hesaplanmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgi için email gönderebilirsiniz.

 

 

Stok Sorunları

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler nedeniyle gecikmeler yaşanabilir. Ayrıca kritik stok seviyesinde olan ürünlerin siparisinde öncelikle stok teyidi alınması gerekir. 

Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

 

Ödeme

Mağazamızda geçerli olan ödeme şekli kredi kartı ile ödemedir.
Buna ek olarak Mail Order ve Banka Havalesi / EFT ile de ödeme de yapabilirsiniz.

Ödemeleriniz Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza girdiği andır.

 

Alıcı ve Adres Bilgileri

Videohome'dan verdiğiniz siparişlerde, "Sevkiyat Bilgileri " kısmında "Alıcı" olarak, ürün kim tarafından teslim alınacaksa o kişinin veya alternatif 2.kişinin ismi de yazılmalıdır. Siparişlerinizi, belirlediğiniz alıcı ya da alternatif alıcıların ancak kimlik ibrazı karşılığında teslim alabileceğini unutmayınız. Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen üyelik formundaki adres bilgilerinizi doğru ve mümkün olduğu kadar açık yazınız.

 

Hatalı / Eksik Siparişler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo yetkilisinin önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Sipariş edilen ürünler taşıma esnasında olabilecek hasarlara karşı sigortalanarak size gönderilmektedir. Tutanak ile hasarı tespit edilmeyen ürünlerden hiçbir hak talep edilemez. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız

 

Kargo Ücretleri

Kampanya ve özel işaretli ürünler haricindeki tüm siparişlerinizde taşıma/kargo ücreti alıcı tarafından ürün teslimatında kargo şirketine ödenecektir. KKTC ve yurt dışı gönderilerde kargo ücreti sipariş edilen ürün ağırlığına göre ön ödemeli olacağından sipariş öncesi ücretlendirme için teyit alınmalıdır. KKTC gönderilerin bazılarında kargo ücreti mal teslimatında ödenebilmektedir. 

 

Garanti ve Ürün kullanımı hakkında

> Satışa sunduğumuz ürünler, ürün sahibi markaların - firmaların garantisi altındadır. Garanti süresi malın teslim tarihinden itibaren başlar ve aksi belirtilmedikçe 4077 sayılı tüketici yasası gereği 2 (iki) yıldır.
> Mağazamızda bulunan tüm ürünler teknolojik performans, maksimum dayanma güçleri ve görsellikleri ile dünyaca ünlü markalara aitlerdir. CE ve TSE standartlarına uygunluğu belgelenemeyen hiç bir satıcının ürünü Videohome mağazalarında satışa sunulmamaktadır. Siz kullanıcıların sitemizden daha güvenli alışveriş yapabilmesi için bu hususta ürünlerini satacağı üretici/ithalatçı firmaları titizlikle seçmektedir.

> Sitemizde sergilenen ürünlerin görüntü ve özelliklerindeki hatalardan Videohome sorumlu değildir. Söz konusu veriler üretici veya dağıtıcı firma kaynaklarından derlenmiştir. Tüm markalar ve isimler, adı geçen firmaların ticari ve tescilli markalasıdır. 
> Şirketimiz ürün arızalarında ve tüketici sorunlarında Sanayi ve Ticaret Bakanlığının garanti şartlarını uygulamayı taahhüt eder.

> Satın aldığınız ürün için verilen garanti, ürünlerin kullanma kılavuzunda belirtilen hususlara aykırı olarak kullanılmasından kaynaklanan arızaları kapsamaz. Bu nedenle, kullanım öncesi ürünlerin yanında verilen kılavuzları dikkatlice okuyunuz ve belirtilen kurallara göre hareket ediniz.

 

Arızalı ürünlerde izlenecek yol
Aldığınız ürün ilk aldığınızda arızalı ise Firmamıza ulaştırdığınızda size yapılacak kontrolden sonra yenisi verilecektir. Değiştirilecek ürünün paket içeriğini oluşturan herhangi aksesuarı veya ambalajı eksik olmaması gerekmektedir. Eksik ambalaj veya Aksesuar durumunda ürünün belirtilecek ithalatçı firma tarafından servis vermesi gerekmektedir.

İstanbul Dışındaki Müşterilerimizin Arıza durumunda izlemesi gereken yol
Normal iade prosedürlerimiz aynen geçerli olmaktadır. Fakat Müşterilerimize tavsiyemiz teknik servisimizi arayarak ürünün sorununun yazılım veya kendi donanımları ile ilgili bir sorun olmadığından emin olmalarıdır. Arızalı olduğuna karar verilen ürünleri en kısa sürede firmamıza kargo ile ulaştırmaları gerekmektedir. (Kargo Ödemeleri Müşterilerimiz tarafından yapılacaktır.Unutmayın!)

Garanti süresi içinde arızalan ürünler için izlenecek yol
Ürün firmamıza Güvenli bir ambalaj ile ulaştırılacak ve Teknik servisteki yetkili elemanlara teslim edilecektir. Teslim edilen ürünler için Arıza Takip formu alınacak (servisteki ürününüzü takip edebilmek için bu formu muhakkak almanız gerekir) ve ürün teslimatı da bu form ile yapılacaktır.  Teknik servisimize bırakılan ürünler İlgili ithalatçı firmaya veya Yetkili teknik servise firmamız tarafından ulaştırılacaktır. Bu prosedür yaklaşık bir haftalık süre içinde gerçekleşmektedir fakat azami servis süresi yasalar ile 30 iş günü olarak belirlenmiştir.

 

Videohome

Megavizyon Elektronik Mağazacılık kuruluşudur.
Bilgi edinme veya sorunlarınız için iletişim bilgilerimiz:
Haldun Taner Sok. No:17 Merter 34169 İstanbul
Tel: 0212 483 20 73 - Faks: 0212 483 20 01 

destek@videohome.com.tr

 

 
Bayilik Başvurusu | Teknik Servis | Banka Bilgileri | Havale Bildirim Formu | İnsan Kaynakları | Arıza Formu 

©2005 Videohome (TM) Megavizyon Elektronik Mağazacılık kuruluşudur
Banka Seçenekleri
Toplam Ziyaretçi Sayısı: 5738883
e-ticaret neticaret eticaret